SPOSÓB ORAZ TERMIN REALIZACJI

Wszystkie złożone zamówienia realizujemy przesyłką kurierską lub odbiorem osobistym po przedpłacie.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera DB Schenker / DHL

Przesyłki są doręczane we wszystkie dni robocze w ciągu 24 godzin od dnia wysyłki. (jeżeli chcesz zamówić przesyłkę na sobotę, prosimy o wcześniejszy kontakt w dni robocze do godziny 14:00).

Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia z magazynu. Z systemu monitoringu zamówienia możesz skorzystać w dniu wysyłki po godzinie 18:00.

Kurier podejmie do 2 prób doręczenia zamówienia. Dla Państwa wygody, w przypadku nieobecności pod adresem podczas próby dostawy, przesyłka może trafić do pobliskiego punktu odbioru firmy kurierskiej. Aby odebrać zamówienie z punktu odbioru firmy kurierskiej, należy okazać ważny i oficjalny dokument tożsamości.

 
Ważne:

• Czas, w jakim firma kurierska podejmie próbę doręczenia zamówienia na wskazany przez Ciebie adres, to 1 dzień.

• Kurier podejmie do 2 prób doręczenia (minimum 1 próba).

• Kurier dostarcza zamówienia w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

STANDARDOWY KOSZT DOSTAWY

Przesyłka kurierska - 25,00 zł brutto

Odbiór osobisty w punkcie odbioru sklepu - 25,00 zł brutto

(cennik dostawy zależny jest od wartości zamówienia)

Przy zamówieniach >2460,00zł brutto (2000zł netto), koszt wysyłki wynosi 0zł

Koszt dostawy może się zmniejszyć zgodnie z obowiązującą promocją w danym momencie, informacje o promocjach wyświetlane są na stronie głównej lub podczas składania zamówienia.


payu