Dane Firmy

Marka gigaPCTM należy do INKOD GROUP

INKOD GROUP
ul. Francuska 35
40-027 Katowice
woj. Śląskie

NIP: PL6272703598
REGON: 241863987

O Nas

INKOD GROUP jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się informatyką, nowoczesnymi technologiami oraz e-business'em. Przez blisko 10 lat zdołaliśmy wypracować sobie stabilną pozycję na rynku sektora informatycznego oraz zdobyć bogate doświadczenie w branży, poparte licznymi certyfikatami oraz zrealizowanymi projektami. Specjalizacją naszej firmy są usługi w zakresie serwisu i utrzymania infrastruktur IT, outsourcingu, projektowania i wdrożeń rozwiązań oraz produkcji aplikacji webowych i mobilnych. Prowadzimy także usługi serwisowe sprzętu informatycznego oraz handel hurtowy i detaliczny sektora elektroniki i informatyki. Idąc drogą „Informatyka dla domu i biznesu” pragniemy kierować nasze usługi globalnie do małych i dużych firm, a także klientów indywidualnych. Lata naszej pracy pozwoliły systematycznie zwiększać swoje kwalifikacje oraz zbierać nowe doświadczenia, zapewniając możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Kadra naszych pracowników to specjaliści oraz hobbyści w swoim fachu, co pozwala nam na efektywne dostosowanie usług do potrzeb klienta. Powierzone nam projekty realizujemy na zasadzie nowoczesnego modelu biznesowego, dając naszym klientom na bieżąco pełny wgląd, kontakt oraz monitorowanie postępu prac,  gwarantując profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Dzięki nam każdy projekt nabierze świeżości i nowoczesności, a nasze innowacje pozwolą Państwu wyróżnić się na tle konkurencji oraz wznieść się na wyżyny.


payu